УПИС ПРВАКА 2020/2021.

UPIS U PRVI RAZRED

Дан знања "Јабука"

DSC 0205Ово је друга година како се у нашој школи одржава час интерактивне наставе, која доприноси хоризонталном и вертикалном повезивању наставних предмета и употреби различитих облика и метода рада.

Оваквим приступом извођења наставног часа долази до повезивања наставних садржаја чији је циљ подстицање креативности и интелектуалне радозналости ученика. Ученицима се омогућава усвајање фунционалних знања, укључивање и планирање, припремање и реализацију активности. Повећава се задовољство и ученика и наставника, те омогућава тимски рад.

Потрудили смо се да кроз предмете : српски језик, музичка култура, хемија, физика, географија, техничко и информатичко образовање, физичко васпитање, биологија, ликовна култура, енглески језик,  овогодишњи мотив Дан знања "Јабуку" прикажемо на другачији, занимљивији начин у односу на оно што иначе о јабуци знамо. Свој допринос овом часу дали су и ученици од првог до четвртог разреда из матичне школе, као и из насеља Острово, Триброде и Кусиће.

Након завршене приредбе ученици ђачког парламента су у школском дворишту засадили дрво јабуке.

Copyright © 2020 Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Veliko Gradište Rights Reserved.